MIRESEVINI
HOTEL DELUXE
Stili & Relaksi
te shkrira ne nje destinacion

HOTEL DELUXE

Zgjedhja ideale per t’iu pergjigjur interesit tuaj.

I pozicionuar prane qendres se Tiranes, HOTEL DELUXE, ben lehtesisht te arritshme stacionet e tua te preferuara ne kryeqytetin shqiptar , pa u munduar ne orvatje qe te humbin kohe dhe para.

Rezervo me ne

Check In
Night
Check Out

Tipet e dhomave


Cfare ofrojme per ju?

Bar & Tarrace

Ne dispozicionin tuaj hapesira e lokalit ku mund te konsumoni nje kafe apo pije per momente relaksi.

Parking

Me nje hapesire te dedikuar per automjetet personale, nen vezhgim 24/7.

Sherbim ne dhome

Sherbimi ne dhome ofrohet nga hoteli yne si nje mireseardhje per klientet tane.

Sauna & Jakuzzi

Sauna dhe Jakuzzi per nje eksperience unike dhe qendrim sa me relaksues.

Wifi Pa Limit

Internet pa limit, ku mund te lundroni gjate gjithe qendrimit tuaj ne ambientet e hotelit tone.

Masazh dhe Estetike

Masazh dhe Estetike ne dispozicionin tuaj per nje relaks maksimal.

Restorant

Gatimi tradicional me detaje te kuzhines moderne, i sjell me mjeshteri nga kryekuzhinieri jone.

Sherbim Lavanderie

Sherbimi i lavanderise eshte nje nder sherbimet unike qe hoteli yne ofron per ju.

Eksperiencat ne Hotel Deluxe

24/7
Hapur
180
Klient
99.9%
Kenaqesi
100%
Will come back
EnglishAlbania