Njoftime

Luksi & Relaksi te pozicionuara ne nje destinacion.
4 Dec

Paketa e Fundvitit

FESTONI me ne kete fundvit, sepse iu ofrojme gjithcka per nje nate nderrimi vitesh te paharrueshme.
Oferta perfshin: Akomodim ne dhomat luksoze te Hotel Deluxe 4*, Shishe shampanje ne dhomen tuaj, miniembelsira te pergatitura nga pasticier profesionist, room service gjate gjithe kohes se qendrimit. Gjithashtu nen ritmet e muzikes mund te shijoni nje darke te pergatitur nga shefi yne profesionist. Taxia do te jete ne dispozionin tuaj per te shkuar dhe festuar te Club Cinco Cavalli, hyrja free, nje tavoline e rezervuar vetem per ju, dhe nje shishe shampanje free. Te gjitha keto vetem 399€ per 4 persona. Per rezervime mos hezitoni te na kontaktoni ne inbox, ose telefononi 0697653815

Leave a Reply

EnglishAlbania