Sherbime

Stili & Relaksi te shkrira ne nje destinacion

Kush jemi

DELUXE eshte ne sherbimin tuaj duke ofruar shume me teper se nje hotel!
Atmosfera mikpritese ngerthen trendet e vecanta te arredimit bashkekohor me ate tradicional shqiptar duke te dhuruar ndjesi te vecanta ne te njeten kohe.

Ne DELUXE do te gjeni dhoma te pershtatshme me te gjitha kerkesat tuaja per nga madhesia por qe gjithmone kane nje te perbashket : te pajisura deri ne detaje me aksesore te higjenes e kujdesit personal te nje cilesie shume te larte.

Ne DELUXE, ashtu si cdo hotel bashkekohor nuk mungon SUITE DELUXE, por as JACUZZI e SAUNA.

DELUXE, i fokusuar ne ofrimin e nje sherbimi te stadarteve bashkekohore nderkombetare , ka investuar me perparesi ne perzgjedhjen e nje stafi profesional qe vjen si garanci per nje ekperience te paharrueshme qendrimi ne ambjentet tona.

Akomodimi ne DELUXE permbushet ne teresine e tij, me nje Bar – Restorant te standarteve bashkekohore ku ofrohet kuzhine e kulturave me te njohura ne bote . Poduktet ushqimore te cilesise me te larte ofrohen per klientet te pergatitura nga mjeshtra te kulinarise me eksperience nderkombetare.

Restorant DELUXE vjen ne dispozicion te klienteve edhe per organizimin e ceremonive familjare te paharrueshme.

Nese ke ardhur per pune apo per pushime,

DELUXE eshte ndalesa e vetme qe nuk duhet humbur !

Cfare ofrojme

Bar & Tarrace

Ne dispozicionin tuaj hapesira e lokalit ku mund te konsumoni nje kafe apo pije per momente relaksi.

Parking

Me nje hapesire te dedikuar per automjetet personale, nen vezhgim 24/7.

Sherbim ne dhome

Sherbimi ne dhome ofrohet nga hoteli yne si nje mireseardhje per klientet tane.

Sauna & Jakuzzi

Sauna dhe Jakuzzi per nje eksperience unike dhe qendrim sa me relaksues.

Wifi Pa Limit

Internet pa limit, ku mund te lundroni gjate gjithe qendrimit tuaj ne ambientet e hotelit tone.

Masazh & Estetike

Masazh dhe Estetike ne dispozicionin tuaj per nje relaks maksimal.

Restorant

Gatimi tradicional me detaje te kuzhines moderne, i sjell me mjeshteri nga kryekuzhinieri jone.

Sherbim Lavanderie

Sherbimi i lavanderise eshte nje nder sherbimet unike qe hoteli yne ofron per ju.

EnglishAlbania