Family Room

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Family Room

KrevatDopio & 2 Tek
Maksimumi Personave4
WifiPerfshire
MengjesiPerfshire
Sherbim ne dhomePerfshire

Dhoma jone familjare, njekohesisht e rehatshme dhe me shume hapesire perbehet nga nje krevat matrimonial dhe dy krevata tek , gje e cila e ben ate zgjedhjen perfekte edhe per nje familje te madhe ku do te gjeni gjithmone ate ngrohtesine qe vetem familja mund ta ofroje.Ju sigurojme qe do te doni te riktheheni perseri!

EnglishAlbania