Suite Deluxe

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Suite Deluxe

Maksimumi Personave2
WifiPerfshire
MengjesiPerfshire
Sherbim ne dhomePerfshire
Transport Airport-HotelPerfshire
Jakuzzi & SaunaPerfshire

Suita DELUXE zotëron një imazh të shkëlqyer, hapësirë të gjerë dhe çdo komoditet tjetër që mund të ëndërroni. Duke ofruar një ndjenjë të vërtetë luksi dhe hapsire me krevat matrimonial, ambient të bollshëm ndenjeje. Banjo mahnitëse me një vaskë over-size me Jacuzzi si edhe ambjent sauna. Një qëndrim në Suitën DELUXE do të ndryshojë konceptin tuaj rreth luksit.

EnglishAlbania