Suite

Your Reservation
Check In
Night
Check Out
Rooms
Room 1
Adults
Children

Suite

Maksimumi Personave2
WifiPerfshire
MengjesiPerfshire
Sherbim ne dhomePerfshire
Transport Airport - HotelPerfshire
Jakuzzi & SaunaPerfshire

Luksoze, të rafinuara dhe elegante, këto suita me hapesira te medha dhe te larta si edhe me dritare spacioze ku mund te shijoni driten e diellit gjate qendrimit suita ofron super krevat matrimonial te cilit I shtohet vaska me jacuzi dhe hidromasazh qe sigurisht do tju beje te ndiheni me mire ne fund te nje dite te lodhshme.

EnglishAlbania